AŞHAN

Hakkında

25 yıl önce tamamen yerli sermaye ile kurulan Aşhan Yemek bu güne kadar verdiği tüm hizmetlerde müşterileri tarafından beğeni görmüş ve tavsiye edilmiştir. Aşhan Yemek kullanılan malzeme kalitesinden asla ödün vermemiş daima kaliteye önem vermiş ve her gün değişen yemek menüsü ile yenilikleri takip eden, geliştirmeler yaparak son teknoloji ile üretim yapan, üretim hattında ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, OHSAS 18001 ve TSE TS13075, TS6914, TS 8985 Kalite Yönetim sitemleri ile tüm mutfaklarını kontrol eden, yerinde yemek hizmet politikası ile günlük 250.000 adet yemek üreten, ikram hizmetleri ile sektörün yenilikçi ve öncü firmasıdır. Aşhan 2016, 2017 ve 2018 yıllarında, 3 yıl üst üste yiyecek içecek firmaları arasında kurumlar vergisinde en yüksek vergi ödeyen ilk 5 firma arasında olmanın onurunu yaşamıştır.

Aşhan Yemek İstanbul Yeni Hava Limanı Operasyonunu AHA Turizm ve Yatırım A.Ş. ile 30.000 m2 kapalı 40.000 m2 açık alanı olan üretim tesisinde 132 dağıtım aracı 24 denetim aracı, 1.700 personeli ile günde 320.000 pax kapasiteye sahip tesisinde toplu yemek hizmeti, yolcu ikram hizmeti, VIP ikram hizmeti ve özel organizasyon hizmetleri vermekte olan AHA dünyanın önde gelen firmaları ile iş ortaklığı bulunan global kalite ve yönetim standartlarına uygun hizmet sağlayan ülkemizdeki toplu yemek sektörünün en büyük tesisinin iştiraklerimizden birisi olmasının gururunu yaşıyoruz.

Aşhan turizm otelcilik alanlarındaki yatırımlarına Trabzon Sürmene ilçesinde bir doğa harikası olan Çamburnu Tabiat Parkı içerisinde Orman Evleri, Otel, Restoran ve Kafeleri ile bir turizm destinasyonu olan Hancıoğlu Çamburnu Orman Evleri & Otel projesini tamamlayarak 2019 yılında kapılarını misafirlerine açmıştır.

Aşhan Yemek sektöründeki başarılı çalışmalarını sürdürmekle birlikte turizm otelcilik sektöründeki misafir memnuniyeti politikası ile entegre tesis yönetim hizmetlerinde sizlerin yanında olup işlerinizi kolaylaştırmaya devam etmektedir.

Aşhan Yemek birçok firmanın restoran, kafeterya ve kantinlerini kaliteli ürün, uygun fiyat politikası ile işletmektedir.

BAŞKANIN MESAJI

Kıymetli müşterilerimiz, iş ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız Aşhan ailesi olarak 40 m2’lik bir ofiste temelleri atılan grubumuz bugün günde 250.000 tüketiciye 3.500 personel ile hizmet veren lider firmalar arasında yerini almayı başarmıştır.

Aşhan Ailesi olarak uzun yıllardır takip ettiğimiz “Hizmette Üretimde Kalite” prensibimiz ve yenilikçi tarzımız ile tercih edilen markalara sahip olma ba- şarısını kazandırmıştır.

Ülkemizin en prestijli projelerinde ve yurt dışındaki gözde projelerde faaliyetini sürdürmekte olduğumuz operasyonlar ile beğenilen, saygı duyulan ve tercih edilen firmalardan birisi olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu yörüngeden ayrılmadan çıtayı daima yukarı çıkartarak yolumuza devam edecek ve sürdürebilir olma kararlılığımızı büyüme hedeflerimiz ile birlikte devam ettireceğiz.

2016-2017-2018 yıllarında 3 yıl üst üste ülkemiz geneli sektör vergi sıralamasında ilk 5‘e sizlerin emek çalışma, destek ve katkıları ile girdik.

Şirketimiz gelişiminde ülkemizin büyümesi, refahı her daim ön şart ve birinci sırada olmuştur. Dünyada gelişmekte olan ülkelerde özel sektör yatırımları düşüş göstermiş olmasına rağmen, ülkemizde AŞHAN ailesi olarak Gıda ve Turizm alanlarında önümüzdeki yıllara ait iş planlarımızda yatırımlarımızı arttırarak istihdam fırsatları oluşturmaya devam edeceğiz.

Bizlere bu yolculukta eşlik eden tüm müşterilerimize, tedarikçilerimize, iş ortaklarımıza ve değerli çalışma arkadaşlarımıza içtenlikle teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum.

Sevgi ve Saygılarımla…

Şemsetdin Hancı
Yönetim Kurulu Başkanı

AŞHAN

Yönetim Kurulu

Hasan Hancı
Onursal Başkan
Ali Hancı
Onursal Başkan
Şemsetdin Hancı
Yönetim Kurulu Başkanı
Şükrü Hancı
Yönetim Kurulu Başkanı. Yrd.
İlker Hancı
Yönetim Kurulu Üyesi
MİSYONUMUZ

Çeşitlilik gösteren kültürümüzden ve dünya mutfaklarından esinlenerek geleneksel ile yeniyi kaynaştırarak lezzetli, hijyenik ve tatmin edici yemekler üretip, her türlü alanı etkileyen organizasyonlarınızda sizin için hayatı kolaylaştırıcı çözümler üretmek.

VİZYONUMUZ

Alanımızda emin adımlarla ilerleyerek kendimizi sürekli geliştirip, farklı lezzetler üretmek ve bunları müşterilerimize sunarak farkındalık oluşturmak. Değişen topluma uyum sağlayarak ve teknolojiyi araç edinerek hizmetlerimizi anlık geliştirmek, teknolojik çözümler üreterek kaliteden ödün vermeden yolumuza devam etmek.

KALİTE POLİTİKALARIMIZ

Aşhan Yemek, hijyen ve sağlık kurallarına gösterdiği önem ve dikkate ek olarak yemeklerin lezzeti ve kalitesiyle de kendisini her zaman daha ileriye taşımıştır. Kalite politikalarına uyumu ve nitelikten ödün vermeyen yapısı ile yükselen bir grafiğe sahiptir. Kalite kesinlikle vazgeçmeyeceği unsurlardan biridir.

HİJYEN POLİTİKALARIMIZ

Gıdaların tüketiminde oluşabilecek zararlı durumlara karşı bütün önlemleri alıyor, sanitasyon uygulaması ile zararlı bütün kalıntıları ortamdan uzaklaştırıyoruz. Aynı zamanda fiziksel, kimyasal ve biyolojik kirlenmelerin önlenmesi için gereken bütün tedbirleri de alıyor hijyen konusuna gerektiğinden fazla önem gösteriyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Aşhan Yemek: “Kalite istikrar gerektirir.” der ve bu yönde çalışmalarını yürütür. Dünden bugüne ve geleceğe niteliği hep artırarak ilerlemek stratejisiyle çalışır.

EĞİTİM POLİTİKALARIMIZ

Aşhan Yemek, alanında uzman, işin ehli kişilerle çalışır. Teorinin yanında iş başı uygulama eğitimleri ile de çalışanlarına destek olur ve kaliteyi arttırma çabası güder. Ek olarak şirket içi eğitimlerle çalışanlarının yeniliklere uyum sağlamaları ve kendilerini geliştirmelerine fırsat imkanı oluşturur. Çalışanlarının yenilikçi, işini iyi yapan, güler yüzlü kişiler olmasına dikkat eder ve seçimlerini bu yönde gerçekleştirir.

HELAL POLİTİKAMIZ

Sahip olduğumuz sektör tecrübesi, kullandığımız güncel teknoloji, yüksek bilgi birikimi, deneyimli ve nitelikli iş gücümüzle, “Müşteri Tesisinde Yemek Üretimi ve Sunumu” üzerine önde gelen kuruluşlar arasında yer alan, konumumuzun örnek ve rekabetçi yapısının sürekliliğini sağlamayı hedefleyen şirketimiz HELAL Yemek Üretim ve Sunumu konusunda aşağıdaki vazgeçilmez unsurları benimsemektedir.

TEMEL İLKELERİMİZ
  • Güvenilir
  • Kaliteli Ürün
  • Kaliteli Hizmet
  • Üretken
  • Geliştirici
  • Çevreye ve Doğaya Saygılı
  • Şeffaf
  • İnsana Değer Veren
  • Yenilikçi
GRUP ŞİRKETLERİMİZ VE İŞTİRAKLERİMİZ