Catering ve İkram Hizmetleri

Değişen dünyaya uyum sağlayan Aşhan Yemek; firmaların, fabrikaların, iş merkezlerinin, şantiyelerin ve daha birçok alandaki kuruluşların işini yerinde yemek hizmetiyle kolaylaştırır, yemek üretebilecek alanı olan kuruluşların yemek hizmeti yükünü üzerlerinden alır. Yerinde yemek talebinde bulunan kuruluşla iletişime geçilir, yemek yapılacak mekân uzman ekiplerimiz tarafından incelenir. Mekânın mutfağının eksiklikleri varsa ilk iş mekân, yemek üretmeye ve sunmaya uygun hale getirilir. Aşhan Yemek, yerinde yemek hizmetiyle menü oluşturma, sağlıklı koşulları sağlama, personel ekibi kurma ve eğitimlerinden sorumlu olma, yemekleri hazır hale getirme, yemekleri üstün sunum teknikleri ile kaliteli olarak servis etme gibi bütün unsurları a’dan z’ye üstlenir.

Restoran ve Kafeterya İşletmeciliği

Aşhan, sektörde sadece yemek hizmetleriyle kendisine yer edinmemiştir. Aşhan’ı diğerlerinden ayıran en önemli özelliği de restoranlarında verdiği kaliteli hizmettir. Restoranlarında misafirlerini konuk ederek aile sıcaklığında bir ortamda hayatlarının en keyifli anlarını onlara sunmayı kendisine amaç edinmiştir. Bu anlayış ile restoranlarınızın iyileştirilmesi ve işletilmesi hizmetini sunar.
Firmaların, fabrikaların, iş merkezlerinin, şantiyelerin ve birçok kuruluşun sosyal alanlarındaki kafeteryaların, kantinlerin kaliteli ürün, uygun fiyat politikası ile iyileştirilmesi ve işletilmesi hizmetini sunar.

Turizm ve Otel İşletmeciliği

İnşaat ve turizm alanında faaliyetlerini Hancıoğlu Çamburnu Orman Evleri & Otel kompleksini inşa ederek devam eden şirketimiz önümüzdeki yıllarda gerçekleştireceği yeni yatırımlar ile bölge ve ülke ekonomisinin turizm alanındaki payını arttırmayı hedefliyor.

Entegre Tesis Yönetim Sistemleri

Çamaşır ve Çamaşırhane Hizmetleri:
Kendi tesislerimizde ve firmaların, fabrikaların, iş merkezlerinin, şantiyelerin ve daha birçok alandaki kuruluşların uygun alanlarında en yeni teknoloji ve uygun profesyonel makineler ile çamaşır yıkama, ütüleme ve kuru temizleme hizmetlerini profesyonel ekibi ile sizlere en kaliteli şekliyle sunar. Kuruluşların çamaşır yıkama işlemleri için en doğru adres Aşhan’dır.

Profesyonel Temizlik Hizmetleri:

Kendi otellerimizdeki misafir memnuniyeti anlayışı ile firmalara, fabrikalara, iş merkezlerine, şantiyelere ve daha birçok alandaki kuruluşlara otel kalitesinde temizlik hizmetini profesyonel ekibimiz ile sunuyoruz. En steril ve en hijyenik mekanlar için Aşhan’ın temizlik hizmetlerinden yararlanın.

Haşere Kontrol ve İlaçlama Hizmetleri:

Firmaların, fabrikaların, iş merkezlerinin, şantiyelerin ve daha birçok alandaki kuruluşların haşere kontrol ve ilaçlama hizmeti uzman ekibimiz tarafından sunulmaktadır.

GRUP ŞİRKETLERİMİZ VE İŞTİRAKLERİMİZ